Aanmeldingen '19

AANMELDINGEN ZEEUWSE PIONIERSPRIJS VAN DE ZEEUWSE CONNECTIE 2019-2020

www.zeeuwsepioniersprijs.nl

Aanmeldingen: Verantwoorlijke persoon: Plaats: Website:
Alternate Nico Bommeljé Tholen www.alternate.nl
Amec Studiecoaching Astrid Geeratz & Christel Onderdijk Goes www.amec-studiecoaching.nl
Atmolife John Maat 's-Heer Hendrikskinderen www.atmolife.nl
Bakkerij van de Velde De heer Van de Velde Terneuzen www.bakkerijvandevelde.nl/product/zeezilt/
Bever Innovations   Zierikzee www.beverinnovations.com
Bevrijdingsmuseum Kees Traas Nieuwdorp www.bevrijdingsmuseumzeeland.nl
Bizarium Museum Marc de Jonghe Sluis www.bizarium.com
Blend Group Hendrik & Camiel Oostburg www.blend-group.eu
Blikop3d Noah Rolink & Julius Bremer Bruinisse  www.blikop3d.nl
Brouwerij Kees Kees Bubberman Middelburg www.brouwerijkees.nl
Christine Bender Coaching Christine Bender Middelburg www.christinebendercoaching.com
Colsen Joop Colsen Hulst www.colsen.nl
CPO de Woongaard Peter Simpelaar Veere www.dewoongaard.info
Danny Vera: Rollercoaster Danny Vera Middelburg www.dannyvera.com
De Ketchup Fabriek Patrick & Lieneke Keizer Graauw www.deketchupfabriek.nl
De Kraker Trailers Jan de Kraker Axel www.krakertrailers.eu/home/
De Oostkerk Leo Hannewijk Middelburg www.deoostkerk.nl
De Queleryn Wind Instruments Jurjen de Quelery Middelburg / Vlissingen www.dequelery.nl
De Zeeuw van Davos Rutger Bregman Westenschouwen www.linkedin.com/in/rutger-bregman-a4368213b/
De Zeeuwse Branding Koffie Rob Clarijs Zierikzee www.dezeeuwsebranding.nl
Deelautoproject vv Wolfaartsdijk  Joran de Witte Wolfaartsdijk www.vvwolfaartsdijk.nl
Demacq Recycling International Alla swets & Cora Burger Ritthem www.demacq.nl
DeZeeuwze Rachelle Verhage Middelburg www.zeeuwze.nl
Digisteun Jacqueline Oude Hesselink  Goes www.digisteun.nl
eej! magazine  Viorella Luciana Aardenburg www.eejmagazine.nl
Environmental Monitoring Systems (EMS) Jan-Kees Boerman Sint-Annaland www.macview.eu/nl
Eva regelt!   Goes www.evaregelt.nl
Festival Dear  Anne van Helteren en Wybe de Haan Vlissingen www.festivaldaer.nl
Festival Hrieps Hugo Kramer Grijpskerke www.hrieps.nl
Festive Events Reza Geleedst, Robert Waverijn, Sofyan Azzagari & Marc Langebeke  Goes www.festive-events.nl 
Fitte Zeeuwen Inge de Kok Vlissingen www.FitteZeeuwen.nl
FMJ E&I Sander de Vos (+ Frank, Marius & Jaap) Ritthem www.fmj.nl
Food Lab Zeeland - Cooking Battles Michiel Hardy & Edwin de Smet Goes www.horecabeursgoes.nl/cooking-battles/
H4A Eric de Ruijsscher Sas van Gent www.h4a.nl
Happy Glass Kees Kik  Goes www.happyglass.com
Hemcell Bioplastics Nico Osse Heinkenszand www.hemcell.com
HEMI Retailbouw & Inrichting M.L. Koopman Tholen www.hemi.nl
Horecabaas.nl Jordi Dooge 's-Heer Arendskerke www.horecabaas.nl
Hydroos Bart van Damme & Pieter van Hal Terneuzen www.hydroos.nl
I Love Zeeland Appelsap Gert-Jan Hiel Krabbendijke www.ilovezeelandappelsap.nl 
IJssalon A Domani   Middelburg www.adomani.nl
Illuxtron Quinten van de Vrie Vlissingen www.illuxtron.com
In Zaken Accountancy Barry Sutin, Hans Rosseel & Eric Tissink Terneuzen www.inzaken.nu
INVlissingen Dennis Castel Vlissingen www.invlissingen.nl
Jacare   Goes www.jacare.nl
JobManiac Willem Faasse Goes www.jobmaniac.nl
Kick-off Festival Zeeland Auke van Laar (& Zeeuwse Opleidingsinstituten) Middelburg / Vlissingen www.kickofffestival.nl
Kingfish Ohad Maiman & Kees Kloet Kats www.kingfish-zeeland.com
Kleding Bibliotheek Middelburg Michèle Piet  Vlissingen www.kledingbibliotheekmiddelburg.nl
Kleine Porties Sandra de Blaey Vlissingen www.kleineporties.nl
KlusMetPlus Bas van de Kruisweg & Jordi van der Meijden Oostdijk www.klusmetplus.nl
Kopie-Cadeau   Goes www.gors.nl
KV Techniek Bastiaan Krijger Goes www.kv-techniek.nl
LEF! Marketing Esther Westerweele Aardenburg www.lefmarketing.com
Leuk Zeeuws Franca De Winter Goes www.leukzeeuws.nl
Lubo International Peter de Bruine Kamperland www.lubointernational.com
M5 Ligfietsen Bram Moens Middelburg www.m5-ligfietsen.com
Mariener Sunglasses & Snowgoggles Marien Klootwijk Middelburg www.mariener.nl
Maxxton Jean-Pierre Mampaey Middelburg www.maxxton.com
Meatless Jos Hugense Goes www.meatless.nl
Medisol Pieter Joziasse Vlissingen www.medisol.nl
Middelburg Dronk & Wij Zijn De Stad Edwin Mijnsbergen Middelburg www.middelburgdronk.nl   www.wijzijndestad.com
Mijn lievelingsplek Joyce de Visser   www.mijnlievelingsplek.nl
ModuVision Technologies Jan Willem Mol Vlissingen www.moduvision.com
NEMAG Maarten Hozee & Zierikzee www.nemag.com
NightWatch Epilepsy Detection, Unitron (Livassured) Pieter de Wilde & Jeroen van den Hout  IJzendijke www.unitron.nl
Nooit Meer Werken, Programma Zeeuws Museum  Marjan Ruiter Middelburg www.zeeuwsmuseum.nl
Novoa Fine Binding Edith Novoa Rilland-Bath www.novoafinebinding.com
Omoda Wilhelm & Laurens Verton Zierikzee www.omoda.nl
Eiland Tholen Jack Westdorp Tholen www.eilandtholen.nl
Poetsbedrijf SAV Leonard Koppelaar Goes www.poetsbedrijfsav.nl
Promotie Zeeuwse Mossel Jean D’Hooge en Martin Rijk Zierikzee  
Proseidon Marine Solutions Ronald Poppe Serooskerke www.proseidon.nl
Provoost Maritiem Michel Provoost Vlissingen www.provoostmaritiem.nl 
Pure Blue Angelo de Mul Kapellebrug www.pureblue.nl
Pure C Syrco Bakker Cadzand-Bad www.pure-c.nl
Q-Aviation B.V. Martijn van Eerden  Middelburg www.qaviation.nl
Rem van den Bosch: Zeeuws Meisje #gelijkheid Project Rem van den Bosch Ellewoutsdijk www.beeldinzeeland.nl
Repair Café Middelburg Bert Huige Middelburg www.repaircafemiddelburg.nl
Restaurant Morille Dennis Willems Koudekerke www.restaurantmorille.nl
Restaurent Royal Palace Shaosong Hu Renesse www.royalpalace-renesse.nl/restaurant/
RMA-Techniek B.V.  Michel Remijn 's Heer Arendskerke www.rma-techniek.nl 
RoNik EPC Management B.V. Ron van Seeters Bruinisse  www.ronik.nl
Royal Zeelandia Group Michiel de Ruiter Zierikzee www.zeelandia.com
Seafood Steam Group Marko van de Plasse Bruinisse www.seafoodsteam.group
Stichting Filmalot   Middelburg www.filmalot.nl
Streetplug Aard van Wezel, Mark de Leeuw & Ferdi Laban Tholen www.streetplug.nl
Suffe Tutten Esther Caljouw - van Garsel & Priscilla Janse Lewedorp www.suffetutten.nl
SWYCS René Riemens Middelburg www.swycs.com
Taalcafe Middelburg Sophia Besuijen & Theresa Besuijen  Middelburg https://www.dezb.nl/agenda/taalhuis-agenda/taalcafe4.html
TEJO Goes Marja de Pundert -Dobbelaar Goes www.tejo-nederland.nl
The Wind Technicians Ernst-Dick Meyjes Goes www.thewindtechnicians.com
Thermphos Kunst-/fotoboek Paul van Bueren Vlissingen www.paulvanbueren.com
Tjeerd Vrielink Tjeerd Vrielink    www.tjeerdvrielink.nl
Totaalbouw Zeeland b.v. Ronald van der Hart Vlissingen www.totaalbouwzeeland.nl
Trainews Media Huibert Goedegebure & Daniel van Iwaarden Yerseke www.trainews.nl
TransitieTeam Zeeland André de Korte, Loura Kleinepier & Ezra de Korte  Middelburg www.zeeuwseconnectie.nl/transitieteam
UC360 Henrik Hellman   Goes www.uc360.nl
Vakantie Frietkraam ‘t Friet-Uurke Noah Rolink & Julius Bremer Bruinisse   
Van Rijn Brandbeveiliging en Veiligheidsopleidingen: BHV-escaperoom Niek Ridderhof Tholen https://www.vanrijnbrandbeveiliging.nl
Vestingcross Hulst Jean Paul Hageman Hulst www.vestingcross.nl
Vestrock Marcel Verhaar Hulst www.vestrock.nl
Walnotenboomgaard Charl van de Sande Zierikzee  
Wonderfoon Zeeland (Repair Café Middelburg) Bert Huige & Leo Willems Middelburg www.wonderfoon.nl
YESC (Young Energy Society Challenge/Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen)   Middelburg www.yesc.nl  www.kzgw.nl
Yisual Micha Pieterman Vlissingen www.yisual.com
YourSurprise Gerbrand Verton Zierikzee www.yoursurprise.nl
Zeeland Beach Classics Sander van Buren Vlissingen www.zeelandbeachclassics.nl
Zeeland Connect John Dane Vlissingen www.zeeland-connect.nl
Zeeland Houdt van Schaatsen   Patrick Gabrielse Middelburg www.zeelandhoudtvanschaatsen.nl 
Zeeland Theaters Frans Lievens Terneuzen www.zeelandtheaters.nl
Zeeuws Meisje Design Stoel: Meneer Caboor Kevin Caboor Oostburg https://meneercaboor.com/portfolio_page/saar-zeeuws-meisje/
Het Zeeuws Ministerie van Chocolade en Culinaire Zaken Marco Adriaanse Middelburg www.ministerievanchocolade.nl
Zeeuwse Knop Bakblik Tinka Leene Middelburg www.zeeuwseknop.nl
ZeeuwseVacaturebank.nl Frederik Sinke & Jim Goedhart Middelburg www.zeeuwevacaturebank.nl
Zeker Zeeuws   Kapelle www.zekerzeeuws.nl
Zo Goes Roland Goovers & Charlotte Thissen Goes www.zogoes.nl
Zorgplezier Marloes Henderikx Goes www.zorgplezier.nl
Aanmelden kan tot 23 janauri. Na het juryberaad worden de genomineerden op 24 januari bekendgemaakt. Genomineerden worden hierna ook rechtstreeks op de hoogte gesteld. Het publiek kan stemmen vanaf 24 januari via www.zeeuwsepioniersprijs.nl. 
De winnaar van de Zeeuwse PioniersPrijs wordt zaterdag 8 januari bekend gemaakt, tijdens het jaarevent van De Zeeuwse Connectie, in Middelburg. 
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd, genomineerden/finalisten krijgen bericht.

DE ZEEUWSE PIONIERSPRIJS IS EEN VAN DE INITIATIEVEN VAN DE ZEEUWSE CONNECTIE

www.zeeuwsepioniersprijs.nl   www.zeeuwseconnectie.nl

Juryleden

- Mevrouw mr A. (Annelies) Wooldrik, Zeeuwse Alliantie Notarissen
- Mevrouw Chayenne Wiskerke, Wiskerke Onions
- De heer J.J.T. (Jules) van Leijden, Rabobank
- De heer H.D. (Hans) Rijkse, Rijkse Accountants & Adviseurs
- Frederik Sinke & Jim Goedhart, Stichting De Zeeuwse Connectie
- "Het Publiek" door middel van stemmogelijkheid via online stemformulier (vanaf 13 november)


Sponsoren

- Provincie Zeeland
- De Zeeuwse Rabobanken
- Rijkse Accountants & Adviseurs

 


 

 
Home
Stem op jouw favoriet
Criteria Zeeuwse PioniersPrijs
Kandidaat Aanmelden 2021
Aanmeldingen '19
Zeeuwse Connectie
ZeeuwseVacaturebank.nl
Sponsoren
Prijsuitreiking
e-mail me

|Home| |Stem op jouw favoriet| |Criteria Zeeuwse PioniersPrijs| |Kandidaat Aanmelden 2021| |Aanmeldingen '19| |Zeeuwse Connectie| |ZeeuwseVacaturebank.nl| |Sponsoren| |Prijsuitreiking|