Aanmeldingen 2016

AANMELDINGEN & GENOMINEERDEN ZEEUWSE PIONIERSPRIJS VAN DE ZEEUWSE CONNECTIE 2016

 

www.zeeuwsepioniersprijs.nl

Versie: 5 september
Aanmeldingen: Verantwoorlijke persoon: Plaats: Website:  
Admiraal De Ruijter Ziekenhuis ADRZ i.c.m. ZIB Crowdfunding Claudia Brandenburg, Nathalie Oosterlinck-Ijsebaert, Henk van Koeveringe Vlissingen www.adrz.nl  www.zibcrowd.nl
Adri & Zoon Adri Bruijnooge Yerseke www.adrienzoon.com
AllPlast BV Roald Bol Tholen www.allplast.nl
Annotax Alex Radulescu Schoondijke www.annotax.com
Applied Instruments Jan Willem Mol Vlissingen www.applied-instruments.com
Atelier De Bruijn Ger de Bruijn Hulst http://atelierdebruijn.nl/eigenontwerp/zeeuwsesieraden/
BloemMarie Hannemarie van der Nagel Nieuwerkerk www.bloemmarie.com
Boost Goes Jan van Bale, Matthijs de Jonge, Jamie Lemsom en Niels Koster Goes www.boostontwerp.nl
Brouwerij Kees Kees Bubberman Middelburg www.brouwerijkees.nl
C in Zee: zwemles in zee voor het C-diploma! Jolanda van Belzen Dishoek www.cinzee.nl
Centrum 't Westlicht Mieke Boot Goes www.twestlicht.nl
Circus 't Sàààsss Sas van Gent nnb
Clarijs Fietstassen Frank Koppenol Serooskerke www.clarijs-fietstassen.nl
Concert at Sea Paskal Jakobsen/Bløf Brouwersdam www.concertatsea.nl
Conniption Pieter Blok en Mark Minnaard 's-Gravenpolder www.conniption.nl
Damas Market Ammar Adjani Vlissingen nnb
De Ketchup Fabriek Patrick & Lieneke Keizer Graauw www.deketchupfabriek.nl
De Zeeuwse Huiskamer Petra de Braal/Peter Oskam Middelburg www.dezeeuwsehuiskamer.nl
De ZeeuwZe Rachelle Verhage (redactrice) nnb www.zeeuwze.nl
Delta Ride for the Roses Eddie Bogaert Goes www.deltaridefortheroses.nl
Digitale Schoolpas Bas Verschoore Vlissingen www.digitaleschoolpas.nl
EEJ MAGAZINE Viorella Luciana Aardenburg www.eejmagazine.nl
Excentr B.V. Niek Besuijen en Rinaldo Meeuwse Goes www.excentr.com
EZ2 innovatieve vouwfiets Peter Koelemij Wemeldinge www.ez2.eu
Festival Hrieps Hugo Kramer Grijpskerke www.hrieps.nl
Food Lab Zeeland Middelburg www.foodlabzeeland.nl
Hemcell Bioplastics Nico Osse Heinkenszand www.hemcell.com
Herder  Clement Verschoor Middelburg www.herder.nl
Humares Patrick van der Ploeg Vlissingen www.humares.com
Hydrauvision Brenno de Zwart Schoondijke www.hydrauvision.com
Illuxtron Quinten van de Vrie Vlissingen www.illuxtron.com
Inmiddels Guusje Bugajski Middelburg www.inmiddels.nl
KAAT Anne-Marie Maartens www.zeeuwsgelukkig.nl
Squarefruit BV Middelburg www.squarefruit.nl
Koesterpas/ Alle Stappen Tellen John Smael Terneuzen www.koesterpas.nl/alle-stappen-tellen/
Koninklijke Zeelandia BV Michiel de Ruiter Zierikzee www.zeelandia.com
Kwekerij Westhof Jack en Peter van 't Westeinde ‘s-Heer Abtskerke www.walnoten.nl
Lab 7 - Woordklok Ronald van der Weegen & Jan Tielemans www.woordklok.nl
Léon Overdulve Léon Overdulve Serooskerke www.oosinternational.com
Le Petit Pecheur Ida Sinke Yerseke www.lepetitpecheur.nl
Leuk Zeeuws Franca Houterman Goes www.leukzeeuws.nl
LMG Strategie + Creatie Perry Kentin Goes www.lmg.nl
Lubo International Peter de Bruine Kortgene www.lubointernational.com/
LuXeXceL Richard van de Vrie Kruiningen www.luxexcel.com
Mariener Sunglasses Marien Klootwijk Middelburg www.mariener.nl
Meatless Jos Hugense Goes www.meatless.nl
Medisol Edwin Roelse en Pieter Joziasse Middelburg www.medisol.nl
Middelburg Rozenstad nnb Middelburg www.facebook.com/MiddelburgRozenstad
Mijn Dokter Peter de Rijke Vlissingen www.mijndokterapp.nl
Nokia OZO rental and Virtual reality / 3D / 360 Dajo Brinkman Rotterdam www.dajobrinkman.net
O'MODA Wilhelm Verton Zierikzee www.omoda.nl
Paree BV Electro-Telecom Pieter Paree ‘s-Heerenhoek www.paree.nl
Pia Automation Ferdi Laban Tholen www.pia-automation.com
Plane & Train Bastiaan van 't Westeinde Arnemuiden www.planeandtrain.com
PVNED Holding Peter Molenaar Goes www.pvned.eu
Que-Bee Claudius de Beer en Frederik Quaedvlieg Scheveningen www.que-bee.nl
Rebel TV Sluis www.rebeltv.nu
Relatietherapie Weekend Angèle Nederlof Vlissingen www.relatietherapie-weekend.nl
Relaxo & Emergo Lies Davidse www.liesdavidse.nl
Restaurant Spek Mie Stroop Margot van Damme s’-Heerenhoek www.spekmiestroop.nl/
Runnersworld Paula van Gilst Goes http://shop.runnersworld.nl/stores/goes/
Safe Kids Meldcodespel Petra Duijzer Goes www.meldcodespel.nl
Sie Tec Industrial Automation Ronald van der Weegen Terneuzen www.sietec.nl
Sjaal met Verhaal Inge Hoogesteger Middelburg www.sjaalmetverhaal.nl
Smit & Smit Sybe Smit Kats www.smitsmit.com
Smulders Textiel Kapelle www.smulderstextiel.nl
Sportdorp Sint Philipsland Sint Philipsland www.facebook.com/sportdorpsintphilipsland
Stichting Lentekind nnb Middelburg www.stichtinglentekind.nl
Stichting Zeeschelp Marco Dubbeldam, Mario de Kluijver, Bernd van Broekhoven, Hanno Bolier Kamperland www.zeeschelp.nl
Timesavers nnb Goes www.timesaversint.com
TonS Mosterd & Mayonaise Ton Schröer Zierikzee www.tonsmosterd.nl
Trimpe Groente Adrie Trimpe Vlissingen nnb
VAM Water Tech Eduard van Antwerpen Borssele www.vam-watertech.com
Vestingcross/Gemeente Hulst  Jean Paul Hageman Hulst www.geemeentehulst.nl
Vestrock Marcel Verhaar Hulst www.vestrock.nl
Vitro Plus/Vivi John Bijl Burgh-Haamstede www.vitroplus.nl  www.vivi.nu
Water World Works Rein van Vliet Goes www.worldwaterworks.nl
Weddingplanner Zeeland Marjanne Buijl Middelburg www.weddingplanner-zeeland.nl
Wereldsupermarkt Bahaar Markt Ali Hakimi Middelburg www.facebook.com/BahaarMarkt
Wielemaker Transport Ronald Wielemaker Middelburg www.wielemaker.nl
WoodenMade Adrie Bal 's Gravenpolder www.woodenmade.nl
Zeeuws Woongenot Ellen van Rees Middelburg www.zeeuwswoongenot.nl
Zeeuwse Zorgmensen Mascha Boom Middelburg & Terneuzen www.zeeuwsezorgmensen.nl
Zeewz nnb Goes www.zeewz.nl
ZLM Verzekeringen Marinus Schroevers Goes www.zlm.nl
Zonnetrein Hulst Jean-Paul Mahu Hulst www.zonnetreinhulst.nl/
Zwemmen langs zeeuwse kust nnb nnb nnb
Na het juryberaad, worden de genomineerden op 17 september bekendgemaakt. Genomineerden worden hierna ook rechtstreeks op de hoogte gesteld. Het publiek kan stemmen vanaf 18 september via www.zeeuwsepioniersprijs.nl.
De winnaar wordt zaterdag 8 oktober bekend gemaakt, tijdens de jaarlijkse bijeenkomst van De Zeeuwse Connectie. www.zeeuwseconnectie.nl.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd.

ZEEUWSE PIONIERSPRIJS VAN DE ZEEUWSE CONNECTIE

 

www.zeeuwsepioniersprijs.nl

 

www.zeeuwseconnectie.nl

Juryleden

- Mevrouw mr A. (Annelies) Wooldrik, Zeeuwse Alliantie Notarissen
- Mevrouw Chayenne Wiskerke, Wiskerke Onions
- De heer mr M.H. (Manfred) Zurhorst/ de heer drs F. (Freddy) van der Maas RA, DRV Accountants & Adviseurs
- De heer J.J.T. (Jules) van Leijden, Rabobank
- Frederik Sinke & Jim Goedhart, Stichting De Zeeuwse Connectie
- "Het Publiek" door middel van stemmogelijkheid via online stemformulier (vanaf 28 september)


Sponsoren

- Provincie Zeeland
- De Zeeuwse Rabobanken
- DRV Accountants & Adviseurs



 

 
Home
Zeeuwse PioniersPrijs
Kandidaat Aanmelden
Zeeuwse Connectie
Sponsoren
Aanmeldingen 2016
Prijsuitreiking
e-mail me

|Home| |Zeeuwse PioniersPrijs| |Kandidaat Aanmelden| |Zeeuwse Connectie| |Sponsoren| |Aanmeldingen 2016| |Prijsuitreiking|