Aanmeldingen 2017

AANMELDINGEN ZEEUWSE PIONIERSPRIJS VAN DE ZEEUWSE CONNECTIE 2018
www.zeeuwsepioniersprijs.nl

 

Aanmeldingen: Verantwoorlijke persoon: Plaats: Website:
Alternate Nico Bommeljé Tholen www.alternate.nl
Amadore Hotels & Restaurants Zeeland Christina Elenbaas en Jerry van Zuijlen Middelburg www.amadore.nl
Anna Zorgt Sander Westdorp Sint Annaland www.anna-zorgt.nl
Atlas Professionals Miranda de Kraker & Joost Pellis Vlissingen www.atlasprofessionals.com
Badhuis Middelburg   Middelburg www.badhuismiddelburg.nl
Bar Goed   Perkpolder www.facebook.com/bargoedstrandperkpolder
Blend Group Hendrik & Camiel Oostburg www.blend-group.eu
Brouwerij Kees Kees Bubberman Middelburg www.brouwerijkees.nl
Centre of Expertise Water & Energy (HZ) W. den Ouden Vlissingen www.hz.nl
Centrum Qi Breskens P.P.M. Selis Breskens www.qi-breskens.com
Coöperatie Zeeuwind Teus Baars Vlissingen www.zeeuwind.nl
Dat Is Bijzonder (Gors)   Goes www.datisbijzonder.nl
De Ketchup Fabriek Patrick & Lieneke Keizer Graauw www.deketchupfabriek.nl
De Kraker Trailers Jan de Kraker Axel www.krakertrailers.eu/home/
De Zeeuwse Branding Koffie Rob Clarijs Zierikzee www.dezeeuwsebranding.nl
Deelcafe De Buurvrouw   Kapelle www.deelcafedebuurvrouw.nl
DES BV Duurzame Energie Sirjansland Pleun van Duijn Sirjansland www.desbv.nl
DeZeeuwze Rachelle Verhage Middelburg www.zeeuwze.nl
Drogist.nl   Goes www.drogist.nl
Eej! Magazine Viorella Luciana Aardenburg www.eejmagazine.nl
Eva Regelt Ilona Vermare Goes www.evaregelt.nl
Excentr B.V. Niek Besuijen en Rinaldo Meeuwse Goes www.excentr.com
Festival Dear  Anne van Helteren en Wybe de Haan Vlissingen www.festivaldaer.nl
Festival Hrieps Hugo Kramer Grijpskerke www.hrieps.nl
Fore Shore Sidney, Niek & Nicky Hulst www.fore-shore.nl
Fresh Frame Jurgen Buijsse Eede www.freshframe.nl
Frietwerk Peter A. Ganseman Wemeldinge  
Groôs op Zeêland Kim & Mel van Zweeden Kapelle www.groosopzeeland.nl
Happy Glass/ Global Glass K. Kik Middelburg www.globalglassproducts.com
Hello Zeeland   Breskens www.hellozeeland.com
Hemcell Bioplastics Nico Osse Heinkenszand www.hemcell.com
HEMI Retailbouw & Inrichting M.L. Koopman Tholen www.hemi.nl
Heros Sluiskil BV Linda Blommaert Sluiskil www.heros.nl
Holy Cow Guitar Straps Marc Odijk Middelburg www.holycowstraps.com
Illuxtron Quinten van de Vrie Vlissingen www.illuxtron.com
In Zaken Accountants & Adviseurs   Terneuzen www.inzaken.nu
Intro Festival Zeeland Auke van Laar & Zeeuwse Opleidingsinstituten Zeeland www.facebook.com/introfestivalzeeland/
ITFY Mario van Steenbergen Goes www.itfy.nl
JobManiac Willem Faasse Goes www.jobmaniac.nl
Kingfish Ohad Maiman & Kees Kloet Kats www.kingfish-zeeland.com
KlusMetPlus Bas van de Kruisweg, Jordi van der Meijden, Harm van Liere Oostdijk www.klusmetplus.nl
Kras Lot De Film Jesse de vries Middelburg  
KV Techniek   Goes www.kv-techniek.nl
Leerwerkbedrijf SAV (Sleutelen Aan Vermogen) Leonard Koppelaar Goes www.poetsbedrijfsav.nl
LEF! Marketing     www.lefmarketing.com
Lintino.nl Audrey Gijs Breskens www.lintino.nl
Mariener Sunglasses Marien Klootwijk Middelburg www.mariener.nl
Maxxton Jean-Pierre Mampaey Middelburg www.maxxton.com
Medisol Pieter Joziasse Vlissingen www.medisol.nl
Meneer Caboor Kevin Caboor   www.meneercaboor.com
ModuVision Technologies   Vlissingen www.moduvision.com
NEMAG BV Maarten Hozee & Zierikzee www.nemag.com
Nort Sea Port   Terneuzen, Vlissingen, Gent www.northseaport.com
Oestour Sonja Smit Middelharnis www.oestour.nl
OokWijDaten.nl Roy Avezaat Terneuzen www.ookwijdaten.nl
Op De Mariahoeve Familie van Wesemael Nieuw Namen (Emmadorp) www.opdemariahoeve.nl
PIXZ Maria Cappon Zoetermeer www.PIXZ.nl
Platform Kleine Porties Sandra de Blaeij Vlissingen www.kleineporties.nl
Pokoe Festival Wouter Duim Middelburg www.pokoeparty.nl
Proseidon Marine Solutions Ronald Poppe   www.proseidon.nl
Pure Blue Angelo de Mul Kapellebrug www.pureblue.nl
Rijschool Tinus Martijn Dobbelaar Terneuzen www.rijschooltinus.nl
Royal Zeelandia Group Michiel de Ruiter Zierikzee www.zeelandia.com
Ruden Riemens Fotografie Ruden Riemens Middelburg www.rudenriemens.com
Schoonmaakbedrijf SFDN Thierry Ryckaert  Oostburg www.sfdn.nl
Seafarm Adri Bout Kamperland www.seafarm.nl
Seafood Steam Group Marko van de Plasse Bruinisse  
Seaweed Harvest Holland John van Leeuwen & Julia Wald Kerkwerve www.seaweedharvestholland.nl
Set Vexy Videoproductions Debbie en Roald Jansen ‘s Heer Arendskerke www.setvexy.nl
Shellfish Protection Nico Boertjes Yerseke www.shellfishprotection.com
Simone Mortier Simone Mortier   www.simonemortier.com
Sjaal met Verhaal  Inge Hoogesteger Middelburg www.sjaalmetverhaal.nl
Sleepradar Paul van Cadsand   www.vancadsandbeds.com
Slowed Ernst Slabbekoorn & Koen Verhagen Hulst www.slowd.com
Stichting  Waarom Nou Ik  David Vonk   www.waarom-nou-ik.nl
Stichting Filmalot   Middelburg www.filmalot.nl
Stichting Studeren & Werken Op Maat Bart de Bart Den Haag www.studerenenwerkenopmaat.org
Stichting VluchtelingenWerk Zuidwest-Nederland   Rotterdam www.vluchtelingenwerk.nl/zuidwestnederland
Stichting ZIGZAG Elly Hilgers Vlissingen www.zigzagfonds.nl
Streetplug Aard van Wezel Tholen www.streetplug.nl
Suffe Tutten Esther Caljouw - van Garsel & Priscilla Janse Lewedorp www.suffetutten.nl
SWYCS René Riemens Middelburg www.swycs.com
Tjeerd Vrielink Beeldend kunstenaar  Tjeerd Vrielink Vlissingen www.tjeerdvrielink.nl
Tjoekie Chocoladewerken, GuitGoed Jolanda Guit-van Neerbos Ovezande www.tjoekiechocoladewerken.nl
To Assist, Grenzeloze Dienstverlening Lianka Vermeulen en Hannie Aalbrechtse Heinkenszand www.toassistgrenzelozedienstverlening.nl
TPU-Services BV Peter Reijnoudt Middelburg www.tpu-services.nl
Transitie Team Zeeland André & Ezra de Korte  Middelburg www.zeeuwseconnectie.nl/transitieteam
Nightwatch, Unitron (Livassured) Pieter de Wilde & Jeroen van den Hout  IJzendijke www.unitron.nl
Van Dijke Group Harm-Jan van Dijke Sint Philipsland www.vandijkeghroep.nl
Vestingcross Hulst Jean Paul Hageman Hulst www.vestingcross.nl
Vestrock Marcel Verhaar Hulst www.vestrock.nl
Wiskerke Unions Chayenne Wiskerke Kruiningen www.wiskerke-onions.nl
Z E E R O O P Conny Schoenmakers Zierikzee www.zeeroop.com
Zeeland Beach Classics Sander van Buren Vlissingen www.zeelandbeachclassics.nl
Zeeland Megaboek Matty Verkammen Rotterdam www.zeeland-megaboek.nl
Zeelandcase Kees Griep Krabbendijke www.zeelandcase.nl
Zeeuws-Vlaamse Studentenstad Koen Verhagen en Michiel Meijers Zuiddorpe www.zvss.nl
Zeeuwse Cirkel Leida Grootjans   www.zeeuwsecirkel.nl
Zeeuwse Foodie Martine Ridderhof Sint-Annaland www.zeeuwsefoodie.nl
Zeeuwse Gronden Jan van Blarikom Terneuzen www.zeeuwsegronden.nl
Zeeuwse Zon Appelsap Gert-Jan van Hiel   www.zeeuwsezonappelsap.nl
ZeeuwseVacaturebank.nl Frederik Sinke & Jim Goedhart Middelburg www.zeeuwsevacaturebank.nl
Zeker Zeeuws   Kapelle www.zekerzeeuws.nl
Zelfgemaakte Windmolen van Boudewijn Tonnaer Boudewijn Tonnaer Sint Laurens  
Zorgplezier Marloes Henderikx Goes www.zorgplezier.nl
& kunstenaar Henk Vierveijzer (www.henkvierveijzer.eu)
Aanmelden kan tot 11 november. Na het juryberaad worden de genomineerden op 14 november bekendgemaakt. Genomineerden worden hierna ook rechtstreeks op de hoogte gesteld. Het publiek kan stemmen vanaf 14 november via www.zeeuwsepioniersprijs.nl
De winnaar van de Zeeuwse PioniersPrijs wordt zaterdag 24 november bekend gemaakt, tijdens het jaarevent van De Zeeuwse Connectie, in Middelburg. 
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd, genomineerden krijgen bericht.
DE ZEEUWSE PIONIERSPRIJS IS EEN VAN DE INITIATIEVEN VAN DE ZEEUWSE CONNECTIE
www.zeeuwsepioniersprijs.nl   www.zeeuwseconnectie.nl

Juryleden

- Mevrouw mr A. (Annelies) Wooldrik, Zeeuwse Alliantie Notarissen
- Mevrouw Chayenne Wiskerke, Wiskerke Onions
- De heer J.J.T. (Jules) van Leijden, Rabobank
- De heer H.D. (Hans) Rijkse, Rijkse Accountants & Adviseurs
- Frederik Sinke & Jim Goedhart, Stichting De Zeeuwse Connectie
- "Het Publiek" door middel van stemmogelijkheid via online stemformulier (vanaf 13 november)


Sponsoren

- Provincie Zeeland
- De Zeeuwse Rabobanken
- Rijkse Accountants & Adviseurs

Sponsore en Partners ZPP


 

 
Home
Zeeuwse PioniersPrijs
Zeeuwse Connectie
ZeeuwseVacaturebank.nl
Sponsoren
Prijsuitreiking
Download
e-mail me

|Home| |Zeeuwse PioniersPrijs| |Zeeuwse Connectie| |ZeeuwseVacaturebank.nl| |Sponsoren| |Prijsuitreiking| |Download|