Aanmeldingen 2017

AANMELDINGEN ZEEUWSE PIONIERSPRIJS VAN DE ZEEUWSE CONNECTIE 2017

 

www.zeeuwsepioniersprijs.nl
Kandidaat aanmelden kan nog tot vrijdag 10 november

Aanmeldingen: Verantwoorlijke persoon: Plaats: Website:  
2-Spoke Bram Moens Middelburg www.2-spoke.com
Aardappelwasmachine VAM WaterTech Eduard van Antwerpen Borssele www.vam-watertech.com
Achterdeurdicht Dick Mik Middelburg www.achterdeurdicht.nl
Applied Instruments De heer J.W. Mol Vlissingen www.applied-instruments.com
Aubergine Kwekerij Gebr. Van Duijn Pleun van Duijn Oosterland www.gebrvanduijn.nl
Bevrijdingsmuseum Zeeland Stef Traas Nieuwdorp www.bmzeeland.nl
Bewegingsplein Westduin Nills Pleyte Koudekerke www.bewegingspleinwestduin.nl
Biosfeer Groede Nick Sinke Groede www.biosfeer-groede.nl
Boekenverkoopster van het Jaar Margeet de Haan Vlissingen www.libris.nl/boekhandel-spui/
Brasserie Eiggenwijzz Michelle Bartlett Middelburg www.eiggenwijzz.nl
Brouwerij Kees Kees Bubberman Middelburg www.brouwerijkees.nl
C in Zee: zwemles in zee voor het C-diploma! Jolanda van Belzen Dishoek www.cinzee.nl
Centre of Expertise Water & Energy (HZ) W. den Ouden Vlissingen www.hz.nl
Clarijs Fietstassen Frank Koppenol Serooskerke www.clarijs-fietstassen.nl
Concert at Sea Lesley Grieten/Bløf Brouwersdam www.concertatsea.nl
Conniption Pieter Blok en Mark Minnaard 's-Gravenpolder www.conniption.nl
Cool Wool Designs - Haken met Joep Joep van Damme Arnemuiden www.joep-shop.nl
Dagelijks Leven n.n.b. Middelburg www.dagelijks-leven.nl/het-toorenhuis-middelburg/
De Drvkkery Oprichter Dick Anbeek (onlangs gestopt) Middelburg www.de-drvkkery.nl
De Ketchup Fabriek Patrick & Lieneke Keizer Graauw www.deketchupfabriek.nl
De Koffieboer Marco van Dijke Bruinisse www.dekoffieboer.nl
De Kraker Trailers Jan de Kraker Axel www.krakertrailers.eu/home/
De ZeeuwZe Rachelle Verhage Middelburg www.zeeuwze.nl
Delta Ride for the Roses Eddie Bogaert Goes www.deltaridefortheroses.nl
Deltavorm Nils Dogger Scharendijke www.deltavorm.com
EasyVoice Telecom (By EasyComp Zeeland) S. Abdel Nasser Middelburg www.easyvoicetelecom.nl
Eend Verhuur Zeeland José & Marjo van den Eerenbeemt & Jan Verheij Goes www.eendverhuurzeeland.nl
Excentr B.V. Niek Besuijen en Rinaldo Meeuwse Goes www.excentr.com
Festival Hrieps Hugo Kramer Grijpskerke www.hrieps.nl
Fietsband van paardenbloemen (Vredestein) Adri Albregtde & Eelco Boot Colijnsplaat www.proefboerderij-rusthoeve.nl
Gevangen Licht (documentaire) Loek Grootjans & Rebecca van Wittene Domburg www.filmbythesea.nl/voorstellingen/gevangen-licht
Groôs op Zeêland Kim & Mel van Zweeden Kapelle www.groosopzeeland.nl
Happy Glass/ Global Glass K. Kik Middelburg www.globalglassproducts.com
Hemcell Bioplastics Nico Osse Heinkenszand www.hemcell.com
Holy Cow Guitar Straps Marc Odijk Middelburg www.holycowstraps.com
Honeypie Goes Helen & Greg Bihi-Zenou Goes www.honeypie.eu
HousingXL Zeeland Robbert Bareman Terneuzen www.housingxl.nl
Huys van Roosevelt Paul Timmermans, Rien Tholenaar & Bas Quist Oud-Vossemeer www.huysvanroosevelt.nl
ICL-IP & Synbra Lein Tange & Jan Noordegraaf Terneuzen www.iclip-terneuzen.nl
Illuxtron Quinten van de Vrie Vlissingen www.illuxtron.com
Ineke Otte Ineke Otte Goes www.inekeotte.nl
Ingenieursbureau Walhout Civil BV Jan en Korné Walhout Middelburg www.walhoutcivil.com
Intro Festival Zeeland Zeeuwse Opleidingsinstituten diverse www.facebook.com/introfestivalzeeland/
JobManiac Willem Faasse Goes www.jobmaniac.nl
Kandidaat Heros Sluiskil BV Linda Blommaert Sluiskil www.heros.nl
Kingfish Ohad Maiman & Kees Kloet Kats www.kingfish-zeeland.com
Klok'uus Annemarie Lokerse  's-Heer Arendskerke www.klokuus.nl
Lab7 - Woordklok Ronald van der Weegen Terneuzen www.woordklok.nl
Lef Marketing Esther van Eenennaam Westerweele Aardenburg www.lefmarketing.com
Leuk Zeeuws Franca de Winter Goes www.leukzeeuws.nl
Lubo International Peter de bruine Kortgene www.lubointernational.com
Mariener Sunglasses Marien Klootwijk Middelburg www.mariener.nl
Maxxton Jean-Pierre Mampaey Middelburg www.maxxton.com
Medisol Pieter Joziasse Vlissingen www.medisol.nl
Middelburg 800 Frank Bijleveld Middelburg www.middelburg800.com
Mister Green Coen van Daal Aruba www.mistergreenaruba.com
N8vdN8 Connie & Kees de Lange Middelburg www.nachtvandenachtmiddelburg.nl
Notarieel Betalen Jort van Sisseren Amsterdam www.notarieelbetalen.nl
Oesterboorderkor Nico Boertjes Yerseke n.n.b.
Oestour Sonja Smit Middelharnis www.oestour.nl
Offshore Insights Léon Overdulve Serooskerke www.offshore-insights.com
PIXZ Maria Cappon Zoetermeer www.PIXZ.nl
Pokoe Festival Wouter Duim Middelburg www.pokoeparty.nl
Probaat Accountants & Adviseurs Peter Herrebout Amsterdam www.probaat.nl
PTS Machinery Hulst Henk van den Brande Hulst www.ptsmachinery.nl
Que-Bee Claudius de Beer & Frederik Quaedvlieg Scheveningen www.que-bee.nl
Reanimatieheld Teun Schoemaker Scharendijke www.duikschooldegrevelingen.nl
Roompot & HZ: opleidinsgtraject parkmanagers Jurgen van Cutsem Vlissingen www.roompot.nl  www.hz.nl
Runningstore Goes / Lopers Company Goes Paola & Raymond van Gilst Goes www.runningstoregoes.nl
Seaweed Harvest Holland Julia Wald Kerkwerve www.seaweedharvestholland.nl
Senna Catseman Senna Catseman Oostburg n.n.b.
Sjaal Met Verhaal Inge Hoogesteger Middelburg www.sjaalmetverhaal.nl
Spelt Bakkers Bruinisse Marcel Spelt Bruinisse www.bakkerspelt.nl
Stichting Dagattracties Zeeland Ad de Wit 's Heer Arendskerke www.dagattractieszeeland.nl
Stichting Sailing Kids Maik Koster Vlaardingen www.sailingkids.eu
Streeckgenoten Zeeuwse ham en Zeeuwse spek  Rob van Velzen Krabbendijke www.streeckgenoten.nl/streeckproducten/scheldelander-zeeuws-spek/
Suffe Tutten Esther Caljouw - van Garsel & Priscilla Janse Lewedorp www.suffetutten.nl
SWYCS René Riemens Middelburg www.swycs.com
Tonetime Eric Provoost Hulst www.gettonetime.com
TPU-Services BV Peter Reijnoudt Middelburg www.tpu-services.nl
Transitie Team Zeeland André & Ezra de Korte  Middelburg www.zeeuwseconnectie.nl/transitieteam
Trimpe Groente Adrie Trimpe Vlissingen n.n.b.
Verh!p Babykleding Brendy Boogaard Rotterdam www.babyverhip.nl
Vestingcross Hulst Jean Paul Hageman Hulst www.vestingcross.nl
Vestrock Marcel Verhaar Hulst www.vestrock.nl
Vliegendt Hert Wijnkoperij en Restaurant Ben & Steven van Velzen Middelburg www.vliegendthert.nl
VluchtelingenApp Hesham Jabr Goes www.vluchtelingenapp.nl
Watersnoodmuseum Siemco Louwerse & Lianne Kooiman Ouwerkerk www.watersnoodmuseum.nl
WarmCo2 Jenny Crone (& Gijsbrecht Gunter, Yara) Terneuzen www.warmco.nl
Weg Van Jou /Petit Paris de Film Jan Lievens & Nynke van der Ploeg IJzendijke www.petitparisfilm.nl
Weitjerock Rutger van Merode IJzendijke www.weitjerock.com
Wendy's Goes Raymond Warrens & Albert van der Hoek Goes n.n.b.
Wielemaker Transport Ronald Wielemaker Middelburg www.wielemaker.nl
Wilthagen / Zeeuwse Kroepoek  Frank Wilthagen Tholen www.wilthagen.nl
Zeeland Beach Classics Sander van Buren Vlissingen www.zeelandbeachclassics.nl
Zeeland Film Commission Carolijn Lilipaly & Anic Lammers Middelburg www.zeelandfilmcommission.nl
Zeeland Outdoor Martin de Kroo Nieuw en sint Joosland www.zeelandoutdoor.nl
Zeeuwse Schoonheid www.naem.nl Goes www.zeeuwse-schoonheid.nl
ZLM Verzekeringen Marinus Schroevers Goes www.zlm.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsoren ZPP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aanmelden kan tot 10 november. Na het juryberaad worden de genomineerden op 13 november bekendgemaakt. Genomineerden worden hierna ook rechtstreeks op de hoogte gesteld. Het publiek kan stemmen vanaf 13 november via www.zeeuwsepioniersprijs.nl. 
De winnaar van de Zeeuwse PioniersPrijs wordt zaterdag 25 november bekend gemaakt, tijdens de jaarlijkse bijeenkomst van De Zeeuwse Connectie. 
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd.

ZEEUWSE PIONIERSPRIJS VAN DE ZEEUWSE CONNECTIE

 

www.zeeuwsepioniersprijs.nl   www.zeeuwseconnectie.nl

Juryleden

- Mevrouw mr A. (Annelies) Wooldrik, Zeeuwse Alliantie Notarissen
- Mevrouw Chayenne Wiskerke, Wiskerke Onions
- De heer J.J.T. (Jules) van Leijden, Rabobank
- De heer H.D. (Hans) Rijkse, Rijkse Accountants & Adviseurs
- Frederik Sinke & Jim Goedhart, Stichting De Zeeuwse Connectie
- "Het Publiek" door middel van stemmogelijkheid via online stemformulier (vanaf 13 november)


Sponsoren

- Provincie Zeeland
- De Zeeuwse Rabobanken
- Rijkse Accountants & Adviseurs

Sponsore en Partners ZPP


 

 
Home
Zeeuwse PioniersPrijs
Kandidaat Aanmelden '18
Zeeuwse Connectie
Sponsoren
Prijsuitreiking
e-mail me

|Home| |Zeeuwse PioniersPrijs| |Kandidaat Aanmelden '18| |Zeeuwse Connectie| |Sponsoren| |Prijsuitreiking|